yangın kasası

 

 

Yangına Dayanıklı Çelik kasa

İşyerimizin birçok kayıtlarının tutulduğu dosyalar şirketler için büyük öneme sahiptirler. Şirketlerin önemli dosyalarının korunması da oldukça önem arz etmektedir. Şirketlerde bulunan dosyaları her Yangıntürlü yangına, hırsızlığa ve dışardan gelecek birçok darbeye karşı korumak için yanmaz dosya dolabı firmaları tarafından da satılan yanmaz dosya dolabı vardır.

Yanmaz dosya dolapları çelik kasa fiyatları gibidir ancak buradaki fark hem yangına daha fazla dayanıklıdırlar hem de dolap şeklinde üretilmektedirler. Yanmaz dosya dolabında güvenlik olarak anahtar da kullanılmak ya da dijital şifreleme de yapılmaktadır.

Anahtar kullanımı zor ve kaybetme riski olduğu için dijital şifreleme yapan yanmaz dosya dolaplarını tercih etmek daha akıllıcadır.

Yanmaz dosya dolapları fiyatları piyasa ile paralellik gösterir. Tabi yanmaz dosya dolaplarında birden fazla çelik kasa kullanıldığı için çelik kasa fiyatlarına göre fiyatları daha yukarıdadır.

İşyerimizde, Yangına Dayanıklı Çelik kasalar şirketimizde kullandığımız dosyalarını yanmaz bir dosya dolabında saklanması işletmemiz açısından önemli bir konudur. Büyük şirketlerin hemen hemen hepsinin tercihi olan yanmaz dosya dolabı her şirkette bulunması gereken en önemli ofis aracıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Cevap Yazın