Önemli evraklarınızı yangından koruyun

Yangın Kasası Fiyatları Günümüzde pek çok kurum ve kuruluşun yanı sıra özel sektör işletmelerinde de arşivleme ve veri depolama büyük önem arz ederken diğer taraftan da hem maddi hem de çeşitli risklerle yüzde yüz güvenlilik konusunda ciddi handikaplarla bir hayli zor bir hâl alıyor. Dijital sistemlerin yeterli olamadığı noktalarda alternatif bir çözüm bulmak isteyenler için ise en etkili ve garanti çözüm ise yanmaz dosya dolapları.

Yangın Kasaları  Sadece tek bir kullanıcı tarafından hem anahtarlı hem de şifreli olarak güvenliğiniz için hazırlanan yanmaz dosya dolapları, iki, üç ve dört çekmeceli ve her bir çekmece rayı en az 50kg ağırlık taşıyabilecek şekilde hazırlanıyor. Yanmaz dosya dolabı firmaları, özel alaşımlı dış yüzeyi ile 1090 dereceye kadar ısıya dayanıklı ürünlerle sizlere, kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor.

Yanmaz dosya dolabı fiyatları, dolapların kalite standartlarına göre değişkenlik göstermesine karşın, paha biçilemez değerdeki arşivlerinizi güvende tutabilmek için hazırlanan bu dolaplar, diğer tüm yöntemlerden çok daha ucuz bir seçenek olarak siz değerli kullanıcıların hizmetine sunuluyor.